Zyskaj 2 godziny dziennie każdego dnia

zarządzanie zcasem

Zyskaj 2 godziny dziennie każdego dnia!!!

W tym artykule poznasz metodę, która pozwoli Ci zyskać dodatkowe 2 godziny dziennie każdego dnia. Dzięki temu będziesz w stanie przeznaczyć ten czas na swoje hobby czy realizowanie swoich marzeń. Metoda jest dość prosta. Polecam Ci zapoznać się ze szczegółami jak to możesz osiągnąć szybko i skutecznie.

Potwierdzone jest, że wystarczy przeznaczyć tylko 2 godziny dziennie, aby z osoby przeciętnej stać się osobą, która osiąga ponad przeciętne wyniki.

Jeśli poświęcisz 2 godziny dodatkowo każdego dnia na swój rozwój w danej dziedzinie, to staniesz się osobą, która realizuje swoje cele. W wyniku tego wzniesiesz się na wyższy poziom, a co za tym idzie zmienisz swoje życie. Może się tak zdarzyć, że będziesz miał wątpliwości skąd wziąć dodatkowe 2 godziny dziennie.

 

Więc jak zyskać 2 godziny dziennie każdego dnia?

 

Po pierwsze przygotuj sobie kartkę i wykonaj poniższe obliczenia:

– Tydzień liczy 7 dni razy 24 godziny to wychodzi 168 godzin w ciągu tygodnia

– Jeśli pracujesz 8 godzin dziennie, to wychodzi tygodniowo 40. Śpisz 8 godzin dziennie to wychodzi 56 godzin w tygodniu. Po odjęciu zostają Ci wolne 72 godziny tylko w 1 tygodniu

– Odejmij teraz 3 godziny dziennie na przygotowania do pracy i transport czyli 21 godzin tygodniowo, to w efekcie końcowym zostaje Ci 51 godzin czasu wolnego tygodniowo

– W takim przypadku jeśli odejmiesz od tej sumy 2 godziny dziennie (tygodniowo 14) na rozwijanie się w jakiejś dziedzinie, to i tak zostanie Ci 37 godzin, z którymi możesz zrobić cokolwiek zechcesz. Tygodniowo zostaje Ci ponad 5 godzin dziennie

 

PODSUMOWANIE

Polecam Ci zastosować tą metodę w praktyce, bo pamiętaj, że tylko 2 godziny dziennie różnią Cię od osiągnięcia zakładanego celu.

Jeśli zaczniesz czytać książki z rozwoju osobistego, słuchać audiobooków w samochodzie i podnosić swoje kwalifikacje w danej dziedzinie to szybko wyrobisz sobie nawyk regularnego uczenia się. Zaczniesz rozwijać swoje umiejętności automatycznie i z łatwością, każdego dnia, tydzień po tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *