O Mnie

Nazywam się Mateusz Rusek. Tematami związanymi z zarządzaniem czasem, samodyscypliną i realizacją celów czyli rozwojem osobistym interesuję się od około 2010 r. Tematyka ta bardzo mi pomogła w życiu dlatego postanowiłem, że będę się dzielił prostymi, aczkolwiek bardzo skutecznymi metodami ułatwiania sobie życia, które zostały przetestowane przeze mnie jak i wiele osób, których życie odmieniło się o 180 stopni.

Zapraszam na swojego bloga, na którym będę pisał na tematy związane z zarządzaniem czasem, samodyscypliną i ustalaniem celów. Wiele osób ma problem ze znalezieniem dodatkowego czasu do zagospodarowania i wynika to często z nieumiejętności planowania i zorganizowania sobie czasu. Na szczęście na moim blogu znajdziesz wiele ciekawych informacji, które pomogą Ci pokonać te problemy, dzięki czemu zdobędziesz więcej wolnego czasu, który będziesz mógł przeznaczyć na spełnianie  swoich marzeń.

Polecam Ci zapisać się na moją listę adresową, aby być na bieżąco z nowymi artykułami pojawiającymi się na blogu, a także ciekawymi informacjami, które będą dostępne tylko dla moich czytelników na liście.

Ten blog powstał z myślą o tych wszystkich osobach, które chcą poznać wiele skutecznych narzędzi ułatwiających sobie codzienne życie. W razie jakichkolwiek pytań pisz na: kontakt@mateuszrusek.pl